ЗДО №7 " Волиняночка" м. Володимир
Волинська область, Володимир- Волинський район

Загальні правила закладу

         У своїй діяльності ЗДО №7 " Волиняночка" керується Положенням про дошкільний заклад                                                      http://osvita.ua/legislation/doshkilna-osvita/2740/print/

Перелік документів для прийому дітей в  ЗДО 

      Прийом дітей до ЗДО здійснює керівник протягом календарного року на підставі таких документів, як:

- заява батьків про приймання;

- медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО "

- довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення"

- свідоцтво про народження. Це виключний перелік документів, визначений пунктом 6 Положення про дошкільний навчальний заклад.

У цьому ж пункті вказано додаткові документи для прийому дітей: до закладів (груп) компенсуючого типу в інклюзивні групи. Клінічний протокол Оскільки до закладів дошкільної освіти приймають дітей віком від 1 року, періодичність медичних оглядів визначена наказом МОЗ України «Про затвердження Клінічного протоколу медичного огляду за здоровою дитиною віком до 3 років» від 20.03.2008 № 149. За Клінічним протоколом медогляд дітей здійснює лікар, який спостерігає за дитиною за місцем проживання: педіатр або сімейний лікар. Додаткові огляди здорової доношеної дитини віком до 3 років не передбачені. Їх проводять лише за: показаннями, обґрунтованими письмово в Історії розвитку дитини (форма № 112/о) поінформованої згоди батьків. Отже для відвідування закладу дошкільної освіти достатньо надати довідку від лікаря-педіатра чи сімейного лікаря, яка засвідчує той факт, що дитина здорова Якщо дитина має захворювання, то за рішенням одного з батьків у довідці про це може бути відповідний запис. Така інформація потрібна, щоб медична сестра закладу дошкільної освіти володіла необхідною інформацією про стан здоров’я дитини Вихідні та робочі 2020 Карта профілактичних щеплень Форма первинної облікової документації № 063/о «Карта профілактичних щеплень», затверджена наказом МОЗ від 10.01.2006 № 1, містить усю необхідну інформацію про: вакцинацію ревакцинацію туберкулінові проби. Форму № 063/о: заповнюють відповідальні особи закладів охорони здоров’я ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Складено на основі листа, який МОЗ України адресувало МОН України.

 

Логін: *

Пароль: *